Nabídka ubytování

Penzion Jizerka se nachází v obci Kořenov, horském středisku na rozhraní Jizerských hor a Krkonoše, 4 km od Harrachova,110 km od Prahy a 30 km od Liberce. Penion nabízí ubytování pro 40 hostů ve dvou a tří lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením a televizí (za poplatek). Hostům nabízíme stravování formou polopenze. K dispozici je stylová restaurace pro 50 osob, v létě pak i venkovní posezení s ohništěm, grilem a travnatým hřištěm. Parkování osobních automobilů je možné i v zimním období přímo u pensionu. Do našeho pensionu si můžete přivézt i své domácí miláčky.


Ručníky nejsou v ceně ubytování. Snídaně zahrnuje: jídlo na talíř, čaj, tav.sýr, marmeládu, máslo, paštiku, pečivo, chleba. Večeře zahrnuje: polévku, hlavní jídlo, v zimě navíc domácí sádlo a chléb. Děti do 1 roku zdarma bez nároku na služby. Děti 2-6 let sleva 50% na ubytování.

Ceník

Ubytování ................... od 200,- Kč / os / den
možnost po dohodě polopenze, plná penze
rezervace : nutno po dohodě složit zálohu, která v případě nedodržení ze strany zájemce propadá ve prospěch provozovatele
V případě předčasného ukončení pobytu ze strany hosta nevzniká nárok na vrácení finanční částky. Záloha se rozpočítává na každý den rezervovaného pobytu.


Kořenov

V Kořenově stojí za zhlédnutí kostel v Příchovicích, kaplička v Tesařově. Pro vyžití ve večerních hodinách nebo za špatného počasí je možná návštěva bowlingu na Tesařově. Vedle stojící bývalý motorest, po rekonstrukci nabízí omezený počet míst v plaveckém bazénu. V Kořenově samotném je velká nabídka běžeckého a sjezdového lyžování. Kořenov nabízí v létě je zde spoustu cyklotras, na kterých se postupně vylepšuje značení a zvětšuje se jejich provozovaná délka, ve finále by to mělo být přes 200km značených tras(o lyžování i cyklotrasách najdete na našich stránkách podrobné informace). Je zde také množství turistických značených tras a jelikož mapový systém je v obci poměrně hustý, tak není třeba se obávat zbloudění.